Blue Flower

Drodzy miłośnicy Karpat, tradycyjnie ogłaszamy konkurs fotograficzny "Karpacki rok" - tym razem "Karpacki Rok 2019".

Zasady są proste: Każdy może przysłać na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie lub zdjęcia (nie więcej niż trzy).

Zdjęcia powinno być zrobione w 2019 roku i dotyczyć tematyki karpackiej. Każde zdjęcie musi być podpisane, wraz z informacją, co przedstawia. Musi być podany autor zdjęcia (można zastrzec brak zgody na publikację imienia i nazwiska - wówczas prosimy o podanie pseudonimu). Autor musi mieć do zdjęcia niczym nieograniczone prawa autorskie. Format zdjęcia dowolny. Zdjęcie może być czarno-białe lub kolorowe. Generalnie po prostu ma być ładne i karpackie. Uczestniczyć w konkursie może każdy z wyjątkiem członków władz Stowarzyszenia Res Carpathica, organizatorów oraz jury. Komisja ustanowiona przez Res Carpathica wybierze co najmniej 5 zdjęć (nie więcej niż dwa jednego autora) i odda pod głosowanie na facebooku – wygra ta fotografia, która otrzyma najwięcej lajków. Nagrodą dla zwycięzcy będzie album "Leksykon drewnianej architektury sakralnej województwa podkarpackiego" Możliwe są też niespodzianki!. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji na naszym profilu na facebooku lub na instagramie (o ile powstanie) nadesłanych zdjęć, zawsze z podaniem informacji o autorze zdjęcia. Zdjęcia można nadsyłać do 2 lutego 2020 roku. Głosowanie na facebooku zostanie ogłoszone do 7 lutego i trwać będzie do 23 lutego 2020.
 
Wszystkie zwycięskie prace oraz te, które znalazły się w finałach poprzednich konkursów możecie obejrzeć pod tym adresem.
 

Czekamy na Wasze fotografie!

Na fotografii zwycięskie zdjęcie z zeszłego roku "Bieszczady, Husne Wyżne - cerkiew w jesiennych mgłach", autorstwa Rafała Krzyżanowskiego.